SMT gépkezelő állásajánlat

A folyamatos technológiai fejlődés biztosítása és a gyártási kapacitás bővítése céljából a MELECS csoport győri, Ipari Parkban lévő telephelyére munkatársat keres több műszakos munkarendbe a következő munkakörbe:

Feladatkör

  • Siemens beültető gépek kezelése, operátori szintű karbantartása
  • Pasztázó gép kezelése, operátori szintű karbantartása
  • Típusváltások lebonyolítása

Szükséges képzettség

Alapfikú végzettség

Elvárások a jelölttel szemben

  • Tömegtermelésben szerzett gyakorlat előny
  • Tapasztalat SMT területen előny
  • Középfokú műszaki végzettség előny
  • 3 műszakos és álló jellegű munka vállalása

Amit kínálunk

  • Emberséges bánásmód, jó csapat, felettesek és hangulat
  • Versenyképes fizetés
  • Juttatások: Szép kártyára utalás havonta, negyedéves bónusz, törzsgárda jutalom, útiköltség térítés
  • Kiszámítható munkarend, fizetett szünetek, túlóralehetőség
  • A munka elismerése, dicséret
  • Fejlődési-, előrelépési lehetőség
  • Jó munkakörülmények: megfelelő hőmérséklet, világítás, munkaeszközök, változatos munka, büfé, ebédelési lehetőség

Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Alapadatok

  • Munkaterület: Gyártás / termelés
  • Várható kezdés: Azonnal
  • Munkaidő: 8 óra
  • Munkaviszony típusa: határozatlan
  • Műszakrend: 3 műszak